Ізі кук м'ясне асорті

ІЗІ КУК. М'ЯСНЕ АСОРТІ. СУХИЙ КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СОБАК

Вага нетто 10 кг

Сухий корм для дорослих собак всіх порід лінійки «Ізі Кук» — це успішне поєднання досвіду професіоналів-виробників кормів для домашніх тварин і ветеринарів-дієтологів, які поставили перед собою завдання розробити недорогу, але при цьому високоякісну економ-формулу сухого корму для собак, відповідно до усіх найсуворіших вимог до показників харчової цінності і стандартів виробництва.

"Ізі Кук М'ясне Асорті" — це ідеальне співвідношення ціни та якості, яке дає споживачеві можливість придбати доступний корм для свого улюбленця і оцінити переваги вітчизняного виробництва в порівнянні з аналогічними імпортними кормами. Даний корм на основі курки, яловичини і рису містить оптимальну кількість натуральних жирів, протеїнів і вуглеводів на основі м'ясних, яєчних і зернових інгредієнтів, і є збалансованою повнораціонною дієтою для собак з різними умовами утримання і ступенем фізичних навантажень. Крім того, корм легко перетравлюється і має відмінну засвоюваність, тому що містить рослинну клітковину, яка сприяє правильному травленню, зберігаючи всі самі корисні властивості поживних речовин, що містяться в кормі.

У раціон вашого вихованця включений комплекс всіх мінералів і мікроелементів, необхідних організму собаки, а також збалансоване співвідношення натуральних жирних Омега кислот. У поєднанні з повною відсутністю штучних ароматизаторів та консервантів цей економ-раціон забезпечує вашому улюбленцю повноцінне харчування для активного життя, здоров'я, відмінного зовнішнього вигляду та гарного настрою.


Складові
Мелена кукурудза, борошно пшеничне, ячмінь, яловиче м'ясо-кісткове борошно, куряче м'ясо-кісткове борошно, яєчний продукт, курячий жир, рис, олія соняшникова, кукурудзяна клейковина, буряковий жом, лізину монохлорид, DL-метіонін, льон, магній, вітамін А, вітамін D, вітамін Е, селен, мідь.


Склад
Протеїн …………………………….20.0%
Жир …………………………………..10.0%
Зола …………………………………..5.0%
Клітковина …………………………..3.0%
Волога …………………………………10.0%
Кальцій ……………………………..1.3%
Фосфор ……………………………….1.0%
Omega-6 жирна кислота ……1.0%
Omega-3 жирна кислота ……0.1%

Інструкція з годування
Дотримуйтесь інформації з таблиці на упаковці для збільшення або зменшення кількості корму у відповідності з розмірами, віком, вагою і рівнем активності вашої собаки, аби підтримувати оптимальну вагу тварини. Без спеціальних рекомендацій ветеринара додаткові харчові добавки не потрібні. Забезпечте щоденну порцію свіжої води.

Дієтологи рекомендують наступний графік плавного переводу домашнього вихованця на новий вид корму. Новий корм повинен вводитися в раціон поступово і порційно протягом 7 днів в такий спосіб:

1 – 3 день 20% нового корму, 80% старого
4 – 5 день 50% нового корму, 50% старого
6 – 7 день 80% нового корму, 20% старого

В подальшому годування тварини повністю переводиться на новий вид корму.

Вага тіла тварини (кг) Кількість корму (г/добу)
3кг 67г
5кг 94г
10кг 149г
15кг 196г
20кг 236г
25кг 276г
30кг 312г
35кг 346г
45кг 409г
55кг 468г
65кг 532г
80кг 601г
Інші позиції