Дог лайк компліт

ДОГ ЛАЙК КОМПЛІТ

Вага нетто:
3 кг
10 кг

Сухий корм для дорослих собак всіх порід з куркою, яловичиною, рибою і рисом. Склад даного корму є результатом спільної роботи провідних американських і українських технологів в тісній співпраці з фахівцями з ветеринарної медицини та зоодієтології, а також застосування найсучасніших розробок зарубіжних виробників кормів для тварин.

Взята за основу американська технологія виробництва недорогого, але відмінно зарекомендованого на ринку корму, була успішно доопрацьована з метою отримати формулу з оптимальним вмістом натуральних жирів, протеїнів і вуглеводів на основі м'ясних, яєчних і зернових інгредієнтів. Даний корм відмінно засвоюється організмом, що значно зменшує стул і необхідність частого вигулу тварини. Висока якість вхідних складових у поєднанні з сучасною зарубіжною технологією виробництва, адаптованої в Україні, виводять даний корм на якісно новий рівень, роблячи його доступним пересічному споживачеві і зберігаючи при цьому всі найважливіші якості, притаманні кормам високого класу.

У раціон вашого вихованця включений комплекс всіх мінералів і мікроелементів, необхідних організму собаки, а також збалансоване співвідношення натуральних жирних Омега кислот. У поєднанні з повною відсутністю штучних ароматизаторів та консервантів цей раціон забезпечує вашому улюбленцю повноцінне харчування для активного життя, здоров'я, відмінного зовнішнього вигляду та гарного настрою.


Складові
Мелена кукурудза, борошно пшеничне, ячмінь, пивні дріжджі, яловиче м'ясо-кісткове борошно, куряче м'ясо-кісткове борошно, соняшниковий жом, яєчний продукт, рибне м'ясо-кісткове борошно, курячий жир, кукурудзяна клейковина, рис, олія соняшникова, буряковий жом, сухе молоко, льон, лізину монохлорид, DL-метіонін, натуральний ароматизатор курячого (печінка гідролізована не менше 2,5%) і рибного смаку, магній, вітамін А, вітамін D, вітамін Е, мідь, селен.


Склад
Протеїн …………………………….28.0%
Жир …………………………………..18.0%
Зола …………………………………..5.0%
Клітковина …………………………..3.0%
Волога …………………………………10.0%
Кальцій ……………………………..1.3%
Фосфор ……………………………….1.0%
Omega-6 жирна кислота ……1.0%
Omega-3 жирна кислота ……0.1%

Інструкція з годування
Дотримуйтесь інформації з таблиці на упаковці для збільшення або зменшення кількості корму у відповідності з розмірами, віком, вагою і рівнем активності вашої собаки, аби підтримувати оптимальну вагу тварини. Без спеціальних рекомендацій ветеринара додаткові харчові добавки не потрібні. Забезпечте щоденну порцію свіжої води.

Дієтологи рекомендують наступний графік плавного переводу домашнього вихованця на новий вид корму. Новий корм повинен вводитися в раціон поступово і порційно протягом 7 днів в такий спосіб:

1 – 3 день 20% нового корму, 80% старого
4 – 5 день 50% нового корму, 50% старого
6 – 7 день 80% нового корму, 20% старого

В подальшому годування тварини повністю переводиться на новий вид корму.

Вага тіла тварина (кг) Кількість корму (г/добу)
3кг 59г
5кг 83г
10кг 132г
15кг 175г
20кг 210г
25кг 244г
30кг 275г
35кг 305г
45кг 361г
55кг 413г
65кг 462г
80кг 531г
Інші позиції