Дог лайк оригінал брідер бег

ДОГ ЛАЙК ОРИГІНАЛ БРІДЕР БЕГ

Вага нетто 20 кг

Сухий корм для дорослих собак всіх порід з куркою, яловичиною та рисом. Склад даного корму є результатом спільної роботи провідних американських і українських технологів в тісній співпраці з фахівцями з ветеринарної медицини та дієтології, а також застосування найсучасніших розробок зарубіжних виробників кормів для тварин.

Взята за основу американська технологія виробництва недорогого, але відмінно зарекомендованого на ринку корму була успішно доопрацьована з метою отримати формулу з оптимальним вмістом натуральних жирів, протеїнів і вуглеводів на основі м'ясних, яєчних і зернових інгредієнтів. Відмінною рисою даного складу є те, що в ньому враховані потреби тварин з невисокою активністю, які перебувають в умовах квартири або вольєра. Висока якість вхідних інгредієнтів у поєднанні з сучасною зарубіжною технологією виробництва, адаптованої в Україні, виводять даний корм на якісно новий рівень, роблячи його доступним пересічному споживачеві і зберігаючи при цьому всі найважливіші якості, притаманні кормам високого класу.

У раціон вашого вихованця включений комплекс всіх мінералів і мікроелементів, необхідних організму собаки, а також збалансоване співвідношення натуральних жирних Омега кислот. У поєднанні з повною відсутністю штучних ароматизаторів та консервантів цей економ-раціон забезпечує вашому улюбленцю повноцінне харчування для активного життя, здоров'я, відмінного зовнішнього вигляду та гарного настрою.


Складові
Мелена кукурудза, борошно пшеничне, ячмінь, яловиче м'ясо-кісткове борошно, куряче м'ясо-кісткове борошно, соняшниковий жом, яєчний продукт, курячий жир, пивні дріжджі, рис, олія соняшникова, кукурудзяна клейковина, буряковий жом, лізину монохлорид, DL-метіонін, льон, натуральний ароматизатор курячого (печінка гідролізована не менше 2,5%) і яловичого смаку, магній, вітамін А, вітамін D, вітамін Е, селен, мідь.


Склад
Протеїн …………………………….24.0%
Жир ………………………………….12.0%
Зола …………………………………..5.0%
Клітковина …………………………..3.0%
Волога …………………………………10.0%
Кальцій ……………………………..1.3%
Фосфор ……………………………….1.0%
Omega-6 жирна кислота ……1.0%
Omega-3 жирна кислота ……0.1%


Інструкція з годування
Дотримуйтесь інформації з таблиці на упаковці для збільшення або зменшення кількості корму у відповідності з розмірами, віком, вагою і рівнем активності вашої собаки, аби підтримувати оптимальну вагу тварини. Без спеціальних рекомендацій ветеринара додаткові харчові добавки не потрібні. Забезпечте щоденну порцію свіжої води.

Дієтологи рекомендують наступний графік плавного переводу домашнього вихованця на новий вид корму. Новий корм повинен вводитися в раціон поступово і порційно протягом 7 днів в такий спосіб:

1 – 3 день 20% нового корму, 80% старого
4 – 5 день 50% нового корму, 50% старого
6 – 7 день 80% нового корму, 20% старого

В подальшому годування тварини повністю переводиться на новий вид корму.

Вага тіла тварина (кг) Кількість корму (г/добу)
3кг 67г
5кг 94г
10кг 149г
15кг 196г
20кг 236г
25кг 276г
30кг 312г
35кг 346г
45кг 409г
55кг 468г
65кг 532г
80кг 601г
Інші позиції