Мілана індор хайрбол

МІЛАНА ІНДОР ХАЙРБОЛ. СУХИЙ КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ КОТІВ

Вага нетто 10 кг

Корм являє собою ідеальний зразок щоденного повнораціонного харчування, що забезпечує організм тварини, яка мешкає переважно в приміщенні, всіма необхідними мікроелементами як рослинного, так і тваринного походження.

Призначений для дорослих кішок з нормальним рівнем активності в якості основного раціону, що не потребує додаткових вітамінних або мінеральних добавок. Мілана Індор Хайрбол прекрасно збалансований за рівнем вмісту найважливіших компонентів і містить виключно натуральні високоякісні інгредієнти – джерела протеїнів, жирів і клітковини – а також не має в складі ніяких синтетичних консервантів. Корм Мілана Індор Хайрбол розроблений з дотриманням всіх вимог сучасної дієтології до якості харчування котів і повністю відповідає найвищим стандартам виробництва, щоб забезпечити всі переваги натурального харчування для вашого вихованця: міцні кістки і суглоби, відмінний метаболізм, чудовий зір, гладку шерсть і правильну роботу всіх життєво важливих функцій організму. Корм додатково містить жирні Омега кислоти для формування здорового шкірного покриву і вовни, а також натуральну рослинну клітковину для виведення грудок вовни зі шлунково-кишкового тракту тварини. Завдяки правильно підібраним інгредієнтам Мілана Індор Хайрбол забезпечує повнораціонне збалансоване харчування для дорослих кішок і допомагає їм вести здорове активне життя.

Складові
Пшеничне борошно, куряче м'ясне борошно, ячмінь, кукурудза, рибне м'ясне борошно, рис, олія соняшникова, курячий жир, кукурудзяний глютен, сухе молоко, яєчний порошок, монохлорид лізину, натуральна клітковина, риб'ячий жир, DL-метіонін, льон, бурякова м'якоть, ароматизатор курячого м'яса та риби, таурін, вітаміни і мінерали.

Склад
Протеїн…………………………………………….32.0%
Жир…………………………………………………..21.0%
Зола……………………………………………………7.0%
Клітковина…………………………………………..3.0%
Волога………………………………………………….10.0%
Кальцій………………………………………………1.3%
Фосфор………………………………………………..1.0%
Omega-6 жирна кислота……………………..3.3%
Omega-3 жирна кислота……………………..0.3%
Таурін………………………………………………….0.125%

Інструкція з годування
Дотримуйтесь інформації з таблиці на упаковці для збільшення або зменшення кількості корму у відповідності з розмірами, віком, вагою і рівнем активності вашої кішки, аби підтримувати оптимальну вагу тварини. Без спеціальних рекомендацій ветеринара додаткові харчові добавки не потрібні. Забезпечте щоденну порцію свіжої води.

Дієтологи рекомендують наступний графік плавного переводу домашнього вихованця на новий вид корму. Новий корм повинен вводитися в раціон поступово і порційно протягом 7 днів в такий спосіб:

1 – 3 день 20% нового корму, 80% старого
4 – 5 день 50% нового корму, 50% старого
6 – 7 день 80% нового корму, 20% старого

В подальшому годування тварини повністю переводиться на новий вид корму.

Вага тіла тварина (кг) Кількість корму (г/добу)
1кг 27г
2кг 34г
3кг 44г
4кг 54г
5кг 63г
6кг 71г
7кг 78г
8кг 86г
9кг 93г
10кг 100г
Інші позиції